Jak nakoupit?


Jak nakoupit?

Ručně paličkovaných krajek Jany Štefkové vzniká od každého návrhu pouze několik kusů. Budete-li mít zájem krajku zakoupit, bude Vám upaličkována na zakázku podle Vašeho přání.

Výběr krajky

Nejprve vyberete krajku, o kterou máte zájem. Po najetí kurzorem na obrázek krajky se Vám zobrazí detailní informace o krajce včetně rozměrů a ceny.
V případě paličkovaných šperků můžete zvolit z materiálů uvedených ve vzorníku. U obrázků můžete zvolit mezi krajkou bílou či barevnou a rovněž vybrat barvu rámu.
Nemáte-li žádný zvláštní požadavek, budeme mít za to, že jste se rozhodli pro krajku dle vyobrazení.

Objednání

Do své objednávky vždy uveďte číslo krajky, cenu, počet kusů a případné požadavky na variantu provedení. Nezapomeňte na údaje o sobě – jméno, adresu, na kterou máme zboží zaslat a telefonický kontakt. Pokud si nebudete čímkoliv jisti, můžete před odesláním objednávky napsat či zatelefonovat. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme předem.

Objednávku zašlete:

Email: stefkova.krajka@seznam.cz
         stefkova.krajka@gmail.com 

Poštou na adresu: Jana Štefková, Merklovice 75, Vamberk 51754 Způsob platby:

Bankovním převodem – po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám veškeré platební údaje. K ceně objednávky bude připočteno poštovné dle sazebníku České pošty, s.p.

Dobírkou – zboží zaplatíte při převzetí pracovníkovi pošty. K ceně objednávky bude připočteno poštovné dle sazebníku České pošty, s.p.Výběr z paličkovaných krajek Jany Štefkové si můžete rovněž prohlédnout a zakoupit v prodejně mARTina ve Vamberku, případně zde můžete osobně vyzvednout svou objednávku. Kromě krajek naleznete v obchodě mARTina také kompletní sortiment potřeb na paličkování a výrobky lidových řemeslníků.

Adresa obchodu:

mARTina
budova Muzea krajky
Vilímkova 88
Vamberk 51754

Telefon: +420 494 541 518

Web: http://www.martina-krajka.cz
        http://www.muzeumkrajky.cz

Prodejní doba:

květen- září
pondělí - neděle : 9 - 17 hod.

říjen- duben
pondělí - pátek: 9 - 17 hod.
sobota: 9 - 11.30 hod.

Otevřeno i o svátcích